_

درباره ما

ما در سئو
حرفه ای هستیم

تیم ما از سال 1385 کار خود را با هدف مشاوره تخصصی به شما عزیزا آغاز به کار کرد.  یکی از مهم ترین نیازهایی که هر کسب و کار فعال در حوزه مجازی و غیر مجازی دارد، مشاوره دقیق کسب و کار است و موضوع دیگر این که با توجه به تنوع نیاز کارفرما در تخصص خودش ، بودجه ای که مایل به صرف آن در راه اندازی یا توسعه کسب و کارش است و بسیاری از موارد دیگر مشتریان بیشتر از ارائه بسته های آماده، نیاز به شخصی سازی خدمات متناسب با نیاز خودشان خواهند داشت.

خدمات ارائه شده جهت معرفی کسب و کار ها و تبلیغات اینترنتی موثر برای آن ها در وب دارای تنوع بالایی است. برای صاحبان کسب و کار ها که در حوزه تخصصی خود مشغول به فعالیت هستند، وجود شرکتی که به جای ارائه خدمات جسته و گریخته راه حل (Solution) ارائه کند ضروری است تیم ما به مشاوره و راهبری کسب و کارها می پردازد. همه آنچه مورد نیاز است با یک دید کامل و کاربردی به همراه پشتیبانی ارائه می گردد. از جمله ویژگی های ما : 

  • دانش و به روز بودن
  • متخصصین پیشرو در این حوزه
  • در دست داشتن امکانات بسیار
  • تیمی خلاق و حرفه ای

همچنین ما اعتقاد داریم شما بیشتر از هر چیزی نیاز به پشتیبانی یک گروه متخصص دارید. درست است که در نگاه اول فضای مجازی امکاناتی با دسترسی آسان در اختیار همه می گذارد اما وقتی صحبت از استفاده تجاری باشد، نیاز به برنامه ریزی، تحلیل و تخصص است. برون سپاری بخشی از کارهای اجرایی مجموعه شما باعث کاهش هزینه ها ، آرامش و تمرکز بیشتر شما در حیطه تخصصی خودتان می شود

_

اهداف ما در مسیر توسعه شما

_

ما در
بازاریابی حرفه ای هستیم

مقرون به صرفه

ارائه خدمات با  کمترین هزینه ممکن را در کنار کیفیت و سرعتی

بی نظیر

پیشرفت و ارتقا شما

دغدغه ما پیشرفت و ارتقای کسب درآمد شرکت شما با حفظ نرخ بازگشت سرمایه یا ROI می باشد.

ارائه راه کاره های دقیق

تحلیل و بررسی کسب و کار شما و ارائه بهترین راه کارها جهت افزایش راندمان  

همراهی مرحله به مرحله شما

پشتیبانی گروهی متخصص با  برنامه ریزی و تحلیل

_

چرا انتخاب ما

_

تا به امروز

در سترگ چه گذشته است؟

15+سال تجربه
281kپروژه انجام شد
60kنفر به ما اعتماد کردن
_

نظرات مشتریان

_

مشتریان خوشحال ما
چه می گویند؟

t1
تکتم دیلمی
مرکز تحقیقات آریا

مرکز تحقیقات آریا ضمن ابراز خرسندی جهت آشنایی با شرکت سترگ . اعلام می دارد از مشاوره و خدماتی که ارائه داده رضایت داشته و پشتیبانی عالی بوده است.

t2
فرهاد رضوی
مدیر بخش توسعه ارشدان

ما تحول بازار ارشدان را مدیون تحلیل و بازاریابی نوین شرکت سترگ هستیم. من از تمامی پرسنل خصوصا مدیریت مجموعه تشکر میکنم و امیدوارم همکاری های ما ادامه پیدا کند.

t4
دکتر اکبری
مدیر مارکتینگ اهورا

از وقتی با مجموعه ی سترگ آشنا شدم تما م دغدغه های درصد خرید مشتریان مرتفع شده. اینجا موفق شدیم بهترین تحلیل ها و مشاوره ها رو با کمترین هزینه ها تامین کنیم.

تیمی حرفه ای اینجا در خدمت شماست

می توانید هر کمکی دریافت کنید